يكشنبه4 فروردين 1398                         خانه تماس با ما بایگانی   
 
 
بازدید: 498 تن
 

حزب پان ایرانیست اعلام می دارد : بحرین پاره ی تن ایران است
پاینده ایران

حزب پان ایرانیست اعلام می دارد :
بحرین پاره ی تن ایران است .

به پیشباز روز 14 فوریه سال 2011 ( 25 بهمن ماه 90 )  یا آغاز خیزش هم‌میهنان و هم‌خانمان بحرینی به نام «روز خشم » می‌رویم . روزی که مردم بحرین پس از گذشت41سال از خیانت محمدرضا پهلوی و هیات فاسد حاکمه‌ی وقت در تجزیه‌ی بحرین از ایران ، برای بازسازی دوباره‌‌‌ی روزگاران « وصل» بپاخواستند و اکنون پس از گذشت 7 سال و دادن صدها شهید، هزاران زتدانی و نفی بلد و ترک تابعیت شده ، هنوز در برابر حکومت غاصب و سربازان عربستانی ، اماراتی ، اردنی و مصری و نیز حمایت بی‌دریغ آمریکا ، بریتانبا ، فرانسه ، آلمان و دیگر اندامان ناتو ، راست قامت و استوار گام ایستاده‌‌‌‌‌‌اند .
اما شگفت روزگار این که جمهوری اسلامی نیز در باره‌‌‌ی بحرین ، از همان سیاست رژیم پیشین پیروی می‌کند و تا کنون حاضر نشده است نه تنها تجزیه‌ی بحرین را محکوم نماید ؛ بلکه کوچک‌ترین حمایتی از هم‌میهنان و هم‌خانمانان بحرینی ما به عمل نیاورده است . مراجع تشیع که می‌بایست به دلیل شیعه بودن بیشینه‌ی مردم بحرین از آنان پشتیبانی هم‌جانبه به عمل آورند ، تاکنون سکوت بسیار پرسش برانگیزی را در پیش گرفته‌اند که بسیار پرمعنا و گویاست ؟!
حزب پان‌ایرانیست ضمن محکوم کردن سکوت جمهوی اسلامی و مراجع تشیع در برابر جنایت‌های   آل خلیفه و آل سعود بر هم‌میهنان و هم‌خانمان بحرینی ، حمایت هم‌جانبه و بی‌دریغ خود را از هم‌میهنان و هم‌خانمانان بحرینی اعلام می‌‌‌دارد و یادآور می‌گردد که ‌آمادگی کامل دفاعِ همه جانبه از هم‌میهنان رانده شده از بحرین در سر تاسر جهان را دارد .

پاینده ایران
21 بهمن 1396
دفتر مرکزی حزب پان ایرانیست

(هیات اجرایی / هاج )فرستادن دیدگاه ها
نام ونام خانوادگی:
ایمیل:    
دیدگاه ها:  


 
 
گروههای جستارها:
 
 
 
پربازدیدترین ها:
 
پاسخ به بی بی سی درباره نژاد مردم ایران

نهضت پان ايرانيسم و رستاخيز كردستان آن سوي مرز

يادواره‌ي عكس پيش‌گامان و كوشندگان مكتب پان ايرانيسم

پيدايي ناسيوناليسم ايـران

همه مردم فلات ايران، از يك ريشه‎اند
 
همه حقوق وابسته به دیدارگاه مرکز پژوهش های  کاربرد ی ایران می باشد.-
برداشت نوشتارها با بهره گیری از آنها تنها با یاد نویسنده و نشانی این دیدگاه روا می باشد.
Powered by Ratin Co Copyright © 2009 karbord   All rights reserved.